Bazooky

Bazooky pre vodné fajky sú veľmi jednoduchou metódou ako sa viete osviežiť v letnom období, ale aj skvelá metóda ako zdokonaliť pôžitok a zvýrazniť chuť.

Bazooka je zariadenie určené na chladenie dymu počas fajčenia vodnej fajky. Umiestňuje sa na koniec hadice, kde chladí vdychovaný dym. Funguje na princípe vložky s chladiacim gélom, ktorý sa ochladí v mrazničke a následne ochladzuje prechádzajúci dym. Na podobnom princípe fungujú aj vložky v prenosných chladničkách.

Odporúčame si zakúpiť 2-3ks, ak chcete aby vám vydržali plnohodnotne chladiť dym počas celej session, tj. jedna bazooka vydrží cca 30-45 minút podľa vonkajšej teploty, intenzity fajčenia a úchopu bazooky.

Zobraziť filtre

Je skúsenosťami overené, že ochladenie dymu vás nielenže príjemne osvieži, ale aj celkovo zlepší chuť vašej shishe. Z rovnakého dôvodu dym vo vodnej fajke prechádza vodou. Nie len kvôli filtrácii, ale predovšetkým kvôli ochladeniu. Bazooku stačí odkrútiť, vybrať jej vložku a dať ju na cca 60 minút do mrazničky. Po vytiahnutí je pripravená na použitie. Nezabudnite na pravidelnú dezinfekciu.