Poštovné zadarmo pre objednávky nad 50€

Gastro Partnership

Špeciálna ponuka pre bary, lounge a kaviarne

01

Zoznámte sa s nami

GoldenCloud.sk

Moderný eshop s luxusnými vodnými fajkami

Po tisícoch urobených vodných fajok, a vyskúšaných stovkách rôznych produktov a noviniek, sme sa rozhodli, že budeme ďalej tieto skúsenosti posúvať ďalej. 

Nielenže Vám vieme povedať čo pre Vás bude fungovať najlepšie, dokonca vieme garantovať, že vám to vieme ponúknuť najlacnejšie na trhu. 

Čo získate ako Goldencloud partner

O našich partnerských zákazníkov sa staráme prioritne a profesionálne. Váš biznis je náš biznis, preto chceme aby sa vám darilo.

Partnership výhody

01

Zľavy a Akcie

Prístupom do našej B2B zóny získate špeciálne ceny a akcie na celý náš sortiment. Získate tak konkurenčnú výhodu pred vašími rivalmi.

02

Sortiment na mieru

Nielenže Vám vieme zohnať akýkoľvek produkt na objednávku za bezkonkurenčné ceny, vieme vám aj garantovať dostupnosť vami potrebných produktov. 

03

Poradenstvo a školenia

Sme ochotní vám kedykoľvek poradiť a zabezpečiť Vám aj školenie pre zamestnancov. Budeme Vás neustále udržiavať s najnovšími trendami aby ste boli o krok vpred pred konkurenciou.

04

Priorita a profesionály prístup

Nielenže budeme vaše požiadavky riešiť s najvyššou prioritou, vždy budeme dbať na vašu najvyššiu spokojnosť s našimi produktami a službami

Máme bohaté skúsenosti

Prevádzkujeme najúspešnejšie shisha bary na východe Slovenska a vy sa môžete pridať k nám. Vieme, aké sú vaše problémy a ako Vám pomôcť, pretože sme si tým už prešli.  

12+

Spokojných B2B zákazníkov

38492+

Vyduchcených vodných

83938€+

Zvýšených tržieb

Často kladené otázky zákazníkmi

Zistite všetko, čo by vás mohlo zaujímať …

Stačí nám poslať vaše údaje registrácie vo formulári. Po overení vám 

Ako partner dostanete prístup do našej B2B zóny, kde budete mať špeciálne nastavené ceny. 

Okrem toho vám vieme poskytnúť bezplatné poradenstvo, školenia pre vašich zamestnancov, či sourcing akejkoľvek vodnej fajky resp. príslušenstva.

Vieme Vám garantovať najnižšie ceny zo všetkých dodávateľov, bezplatné poradenstvo, prvotný prístup ku všetkým novinkám a akciám. 

Zároveň vám vieme garantovať dlhodobú dostupnosť akéhokoľvek produktu, ktorý nám poviete že budete stále odoberať. 

Áno, máme skladom viacero značiek vysoko kvalitných uhlíkov, ktoré vieme distribuovať kuriérmi priamo k vaším dverám.

Pravdaže … či už ide o pritiahnutie zákazníkov, problém s nabíjaním koruniek alebo (ne)fungovaním vodnej fajky, vieme vám so všetkým pomôcť.

Pripojte sa k úspešným

Len to najlepšie pre vaše podnikanie

Vlastníte Shisha Bar, Eshop alebo kamenný obchod a hľadáte silného partnera pre spoluprácu? Pripojte sa k tým najúspešnejším a využívajte najmodernejšie know-how pre dosiahnutie najvyšších ziskov, pritiahnutie nových zákazníkov a v neposlednom rade aj znížení nákladov. 

Náš eshop vznikol na základe dlhoročných skúseností prevádzkovania úspešných shisha barov, testovania vodných fajok a príslušenstva od výmyslu sveta, aby sme Vám priniesli len tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty na trhu. Nadviazali sme vzťahy s najlepšími brandami a vytvorili aj pár vlastných línií produktov, aby sme ich priniesli k Vám a pomohli Vášmu biznisu rásť a prosperovať.

Vieme, že robíme skvelú robotu, keď k nám naši partneri chodia iba po nové produkty, pretože im klientela neustále rastie a nevracajú sa s reklamáciami.

Naša vízia a poslanie

Naším cieľom je stať sa najsilnejším partnerom pre Slovenské & České podniky a neskôr expandovať aj na Európsky trh. Naše priority je doručiť čo najvyššiu kvalitu s dlhoročnou odolnosťou za veľmi rozumné ceny, profesionálne poradenstvo a excelentný servis. 

Náš prístup

V našej ponuke rozhodne nenájdete žiadne produkty, za ktorými si nestojíme plným presvedčením, nakoľko ich aj sami používame. Každý produkt spĺňa prísne kritéria kvality a odolnosti.

Vlastná línia produktov

Postupne budujeme aj našu vlastnú líniu produktov, aby sme vám vedeli ponúknuť ešte vyššiu kvalitu za bezkonkurenčné ceny. 

ZLATÝ PARTNER

PRE VÁŠ SHISHA BAR

Zabezpečte si úspech s Goldencloud

Vo vnútri našej B2B Zóny nájdete špeciálne akcie, ktoré Vás určite zaujmú. Zaregistrujte sa a využívajte výhody GoldenCloud Partnera. Aplikácie schvaľujeme do 24 hodín.

Register

A link to set a new password will be sent to your email address.

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie Vašej objednávky, na podporu vašeho používateľského zážitku a na iné účely popísané v pravidlá ochrany súkromia.

„Goldencloud nám poskytol celé knowhow a vybavenie na to, aby sme sa stali najlepším shisha barom v Prešove a širokom okolí“

Medúza Prešov