Korunka Kong x Maklaud Project 22

ZĽAVA: 60.00€

199.95 s Dph

 • Limitná edícia spolupráce medzi Kongom a Maklaudom
 • Jedinečný a štýlový dizajn
 • Vysoko kvalitná konštrukcia z kameniny
 • Kapacita 17-20 gramov
 • Kompatibilná so všetkými typmi vodných fajok a HMS/HMD zariadeniami
 • Vynikajúca distribúcia tepla a prúdenie vzduchu
 • Hladký a chutný zážitok z fajčenia
 • Limitná edícia na 200 kusov po celom svete

K dispozícii na pred-objednávku

🚚 Na objednávku - Môžete mať doručené už 25.07.–31.07. Viac info

Tovar je na externom sklade nášho partnera. Tovar objednáme pre Vás a doručíme Vám ho v čo najkratšom čase. Všetci naši partneri sú v Európe, preto dodanie bude trvať maximálne 3-7 pracovných dní. Garantujeme Vám najnižšie ceny. 

Express Kuriér 3.66

📦 Na objednávku - Vyzdvihnite si v Košiciach už 24.07.–28.07. Viac info

Tovar je na externom sklade nášho partnera. Tovar objednáme pre Vás v čo najkratšom čase a budete si ho môcť prevziať u nás na prevádzke. Všetci naši partneri sú v Európe, preto dodanie bude trvať maximálne 3-7 pracovných dní. Garantujeme Vám najnižšie ceny. 

Vyzdvihnutie na pobočke

🚚 Na objednávku - můžete si ji nechat doručit již 29.07.–02.08. Viac info

Zboží se nachází v externím skladu našeho partnera. Zboží pro vás objednáme a co nejdříve vám ho dodáme. Všichni naši partneři se nacházejí v Evropě, takže dodání bude trvat maximálně 4-8 pracovních dnů. Garantujeme vám nejnižší ceny. 

Packeta na Pobočku 3.00
Kurýr na adresu 5.00
Značka:Kong Hookah

Garancia kvality

Každý produkt bol testovaný v shisha baroch

Garancia originality

Originálni výrobcovia, najvyššia kvalita

Garancia najlepšej ceny

U nás vždy nakupujete najvýhodnejšie

Garancia kompatibility

Všetky produkty sú univerzálne

Garancia správnej voľby

Vybrali sme pre Vás to najlepšie z najlepších


Korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 je limitovaná edícia spolupráce medzi dvoma najrešpektovanejšími menami v odvetví vodných fajok. Je to skutočné umelecké dielo s detailným dizajnom mýtického tvora s dračou hlavou a škorpiónovým chvostom. Korunka je ručne vyrobená z vysoko kvalitnej kameniny a je glazovaná do dokonalosti.

Korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 má kapacitu 17-20 gramov tabaku a je kompatibilná so všetkými typmi vodných fajok a HMS/HMD zariadeniami. Je tiež známa svojou vynikajúcou distribúciou tepla a prúdením vzduchu, čo má za následok hladký a chutný zážitok z fajčenia.

Okrem svojej vysokej kvality a výkonu je korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 aj jedinečným a štýlovým spôsobom, ako si vychutnať svoju vodnú fajku. Určite otočí všetky hlavy a bude závidieť všetkým vašim priateľom.

Vlastnosti:

 • Limitovaná edícia spolupráce medzi Kongom a Maklaudom
 • Jedinečný a štýlový dizajn
 • Vysoko kvalitná konštrukcia z kameniny
 • Glazovaná do dokonalosti
 • Kapacita 17-20 gramov
 • Kompatibilná so všetkými typmi vodných fajok a HMS/HMD zariadeniami
 • Vynikajúca distribúcia tepla a prúdenie vzduchu
 • Hladký a chutný zážitok z fajčenia

Výhody:

 • Vychutnajte si svoju vodnú fajku štýlovo s touto jedinečnou a pútavou korunkou
 • Zažite hladký a chutný zážitok z fajčenia, ktorým je korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 známa
 • Očaríte svojich priateľov touto vysoko kvalitnou a dobre spracovanou korunkou

Pre koho je tento produkt určený?

Korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 je ideálna pre každého nadšenca vodnej fajky, ktorý si chce vychutnať svoju vodnú fajku štýlovo s vysoko kvalitnou a dobre spracovanou korunkou. Je tiež skvelou voľbou pre zberateľov jedinečných a limitovaných edícií vodných fajok.

Záver:

Ak hľadáte limitovanú edíciu, vysoko kvalitnú a štýlovú korunku na vodnú fajku, korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 je pre vás dokonalou voľbou. Určite otočí všetky hlavy a poskytne vám hladký a chutný zážitok z fajčenia.

Zaujímavý fakt:

Korunka na vodnú fajku Kong x Maklaud Project 22 je limitovaná na len 200 kusov po celom svete. To z nej robí skutočne zberateľský predmet pre nadšencov vodnej fajky.


Špecifikácie produktu

Balenie

Glazúra

Farba

Krajina pôvodu

Materiál

Spotreba tabaku

Typ tabaku

,

EAN: 2000000192079

Značka

Kong Hookah

Ruská značka Kong Hookah už štyri roky spôsobuje revolúciu v odvetví vodných fajok svojimi inovatívnymi a originálnymi korunkami. Hoci je spoločnosť Kong Hookah mladým hráčom na trhu, jej majstrovstvo vo výrobe ručne vyrábaných koruniek si už získalo celosvetové uznanie a priazeň nadšencov vodných fajok. Cieľom spoločnosti Kong Hookah, ktorú riadia skúsení remeselníci využívajúci kreatívne metodiky dizajnu, je ponoriť používateľov do jedinečného sveta s tematikou džungle a predstaviť im prvky prírody a známe filmové postavy. Značka ponúka 12 línií vlastných koruniek na vodné fajky a viac ako 50 modelov navrhnutých zákazníkmi. Tieto ručne vyrobené majstrovské diela prechádzajú až 12 krokmi ručného spracovania a niekoľkými výpalmi v profesionálnych peciach pri teplotách presahujúcich 1 200 stupňov, aby sa dosiahla optimálna odolnosť a výkon. Významnou výhodou týchto koruniek je, že neabsorbujú pachy použitého tabaku, čo zakaždým zaručuje svieži a jedinečný zážitok z fajčenia. Každá korunka Kong Hookah neslúži len ako funkčný kus, ale rozpráva aj zmysluplný príbeh súvisiaci s prírodou, zvieratami alebo populárnymi postavami, čím dodáva vašej vodnej fajke osobitný charakter. Korunky Kong sú absolútnym vrcholom dizajnu vo svete vodných fajok, a preto je vlastníctvo korunky Kong aj znakom statusu a luxusu. Vyberte si zo širokej ponuky modelov, ako sú Godzilla, Kong, Venom, Panda, Naruto, Panda, Carnage alebo Joker... Vylepšite svoju vodnú fajku týmto dizajnovým skvostom, ktorý poteší vaše oči a chuťové poháriky.
Kong hookah logo

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Korunka Kong x Maklaud Project 22”