Zeppelin

Zeppelin logo 2 banner

Kvalita Zeppelin

Zeppelin je symbolom bezpečných materiálov, vysoko presného CNC a komplexnej, viacstupňovej ručnej práce. Dekoratívny titánový povlak je prémiový materiálom používaným v šperkoch, špičkových hodinkách a iných špičkových výrobkoch na trhu. V našom prípade je tento povlak odolný aj voči vysokým teplotám.

Zeppelin je zárukou a službou. Kdekoľvek je zariadenie zakúpené, vzťahuje sa naň záruka. Ak sa niečo stane s farbou, zákazník sa môže obrátiť priamo na nás so žiadosťou o podporu.

Zeppelin je komunita. Poskytujeme videokurzy o používaní zariadenia, odporúčania a školenia. Zákazník si zakúpi nie len výrobok, ale aj školenie a podporu.

Zeppelin sú recyklovateľné materiály. Minimalizujeme škody spôsobené planéte výrobným odvetvím. Záleží nám na našich zákazníkoch a o planétu ako celok. Všade, kde je to možné, používame recyklovaný materiál. Recyklovaný neznamená lacný. Recyklovaný znamená, že sme zámerne platíme viac, aby sme minimalizovali škody.

Filozofia ZIDCLOUDS

Zariadenie Zeppelin ponúka exkluzívny titánový povlak a vysokokvalitné ekologické materiály na prispôsobenie. Vysoko presné CNC a majstrovská ručná práca, jedinečné farebné schémy umocňujú dizajn Zeppelin a dodajú vám mimoriadne živý dojem. Získate zariadenie výnimočnej hodnoty, vyrobené z najkvalitnejších materiálov a v jedinečných farbách, aké sa v zariadení tejto triedy ešte nikdy neobjavili.

Jedinečná dekoratívna titánová povrchová úprava. Nanášanie kovových častíc (PVD) Zeppelin zvýrazňuje individuálny charakter vášho zariadenia pomocou celého radu nádherných farieb.

Hodvábne matná štruktúra, dokonalý lesk alebo ručne vyleštená nehrdzavejúca oceľ do lesku – naši špecialisti nanášajú každý náter s maximálnou starostlivosťou. Na stránke titánová vrstva stavia Zeppelin na úroveň iných prémiových značiek, ktoré ju používajú v luxusných hodinkách a šperkoch, a je potrebné s ňou správne zaobchádzať.
Dekoratívny povlak ľahko zvládne každodenné úlohy, ale vyžaduje si opatrné zaobchádzanie, ako všetko krásne. Vynikajúce materiály si zaslúžia
ruky najlepších remeselníkov.

Zobraziť filtre